تبلیغات
One DirecTion - شایعه...
One DirecTion
وبلاگ برای همه ی directioner ها ...

مرتبه
تاریخ : سه شنبه 24 دی 1392

درست زمانی که پسرا خواستند بعد از 3 سال استراحت کنند ، موجی از شایعه های جدید شروع شد که اونها رو مجبور کرد برای تکذیب این شایعه ها دست از استراحتشون بردارند و مصاحبه کنند ...
وقتی پسرا اعلام کردند که می خواهند برای 3 ماه استراحت کنند ، عده ای باز هم مثل همیشه شروع به درست کردن شایعات کردند مثلا اینکه پسرا با هم دعواشون شده برای همین می خواهند تا 3 ماه همدیگرو نبینند یا پسرا دعواشون شده و الکی دارند طرفدارا رو گول می زنند یا هری می خواد گروه رو ول کنه و ... کلی شایعه دیگه :|
به هر حال این شایعات فقط باعث اعصاب خوردیه دایرکشنر ها و پسرا بود و اونها رو مجبور کرد که برای آرامش طرفدارا مصاحبه ای داشته باشند . 
لیام :" خیلی از متن ها و خبرها حاکی از اینه که ما جدا شدیم ... هیچ کسی جدا نشده ما فقط می خواهیم زمانی رو با خانواده هامون بگذرونیم بعد از 3سال کار سخت و دوری از خانواده !"
و به تازگی هم ، زین و نایل در این باره حرف زدند .
زین درگیری بین خودشون رو تکذیب کرده و گفته :" ما دوستای خیلی خیلی خوبی هستیم و الان همدیگرو خیلی بهتر درک می کنیم ، اگه یکیمون تو گروه خسته باشه می فهمیم که نباید سرش غُر بزنیم یا اگه ناراحت باشه میریم تا باهاش حرف بزنیم و آرومش کنیم !" 
نایل هم راجع به دوستاش و حفظ رابطه دوستیش حتی با دوستایی که از دوره ابتدایی داشته صحبت کرده :" بعضی از دوستایی که من دارم ، دوستانم در زمان ابتداییم هستند بعضی هاشون گاهی با ما میام تور و به کنسرتامون میان ! ما هر 5 تامون ، دوستای همدیگرو می شناسیم و الان مثل یک خانواده بزرگ هستیم ..

طبقه بندی: مصاحبه ها، 
ارسال توسط zahra 1D
آرشیو مطالب
نظرخواهی از دایرکشنرها
نظرتون راجب این وبلاگ چیه ؟!


صفحات جانبی
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin

ابزار وبلاگ

قالب وبلاگ

دانلود فیلم